Філософія HumanKind

Філософія HumanKind

Watch
#MoneyCanChallenge Close

Tabletochki

#MoneyCanChallenge

Чи можуть селфі подолати рак? Хворі на нього діти мають 90% шанс одужати. Але лише коли їх буде забезпечено потрібним лікуванням. В Україні через нестачу фінансування та соціальні проблеми цей показник є значно нижчим, тож онлайн-пожертви є дуже важливими. Разом з фондом Таблеточки ми вирішили збільшити кількість таких пожертв, зробивши селфі менш егоїстичними. Так з’явився #MoneyCanChallenge. Учасник «доповнював» своє обличчя на фото портретом з купюри, яку жертвував фонду Таблеточки, та передавав виклик друзям. Флеш-моб підхопили користувачі та бренди, зробивши його однією з головних теленовин країни. Фонд Таблеточки зібрав чималу суму на благодійність без жодних витрат, перетворивши інструмент любові до себе на інструмент любові до інших.

Watch
Рятуємо тварин разом з Save Wild

Save Wild

Рятуємо тварин разом з Save Wild

Save Wild – фонд, який займається реабілітацією диких тварин після перебування в неволі. Створюючи близькі до природних умови, фонд допомагає тваринам відновитися фізично та морально. Ми розробили фірмовий стиль, який найкращим чином передає суть діяльності фонду. Символом природного довкілля ми обрали ліс, зобразивши його в вигляді кілець дерев, які захищають диких тварин, підкреслюючи цінність і вразливість життя.

Симфонія покупок з Watsons Close

Watsons

Симфонія покупок з Watsons

Виділитися в переповненій категорії побутової хімії не так просто. Перед Watsons Україна стояло саме таке завдання. Ми створили спеціальну гру, щоб розповісти про ексклюзивні товари Watsons і допомогти покупцям легко їх запам’ятати. Не витративши ні копійки на програмування, ми перетворили готовий телевізійний ролик на музичний інструмент, «хакнувши» YouTube. Звуки товарів стали музичними бітами з унікальним номером. Натискаючи на цифрові клавіші на клавіатурі, користувачі створювали власні треки. Поділитися таким треком просто – досить написати послідовність цифр у коментарі та отримати шанс виграти ексклюзивні товари від Watsons.

Watch
Mood Box - настрій з доставкою

ping-pong.ua

Mood Box - настрій з доставкою

Часто голод змушує людей злитися в очікування їжі. Тому ми перетворили звичайну коробочку тайської їжі на коробочку настрою. Разом із замовленням від ping-pong.ua клієнт отримує випадковий подарунок від випадкової людини, що замовляє їжу. Тепер його черга здивувати наступну людину. Всі ці милі дрібнички, які люди відправляють один одному абсолютно безкоштовно, створюють ланцюжок хорошого настрою, радості та єднання. Ніхто не знає, від кого та яким буде наступний подарунок. Таким чином, ping-pong.ua надихає людей не тільки насолоджуватися хорошою їжею, а й спілкуватися на новому рівні, і робить жителів великого Києва трохи ближчими один до одного.